Honkbal

In Nicaragua is óók de tweede finalist bekend; nog kleine kans voor Rifaela

In Nicaragua is óók de tweede finalist bekend; nog kleine kans voor Rifaela

Het team van Adémar Rifaela heeft er alles aan gedaan. Op de laatste speeldag werd zelfs tweemaal van lijstaanvoerder Leones de Léon gewonnen. Maar het mocht helaas niet zo zijn.
Om de finale te bereiken moest concurrent Tren del Norte meewerken en van Tigres de Chinandega verliezen. Dat gebeurde dus niet.

Troostprijs voor onze landgenoot

Slugger Adémar Rifaela heeft het homerunklassement van dit seizoen gewonnen. Hij sloeg er in totaal 12, op afstand gevolgd door de nummers twee en drie die op acht respectievelijk zeven waren blijven staan. Met dit resultaat staat hij nu vierde op de all-time HR-ranglijst van Nicaragua. Een andere landgenoot (Yurendell de Caster) neemt op dezelfde lijst een gedeelde tweede plaats in.

Omdat de beide finalisten zich nog mogen versterken, zou het zomaar eens kunnen dat we Rifaela ook in de finaleronde nog terugzien.

Het programma voor de finale

Er wordt 7 januari begonnen met een serie van maximaal zeven wedstrijden. Als gebruikelijk bij een ‘best-of-7’ gaat het erom om als eerste vier overwinningen te boeken.

Herman Hiemstra (1955) is freelance honkbaljournalist, eindredacteur en online tekstschrijver.

Advertentie SSK

Laatste honkbalnieuws

Laatste softbalnieuws

Meer in Honkbal