HB Hoofdklasse

Eugene Henson is de nieuwe coach van HCAW

Gino Henson in actie als coach van Storks (Foto: Robert Bos)

Eugene Henson is de nieuwe coach van HCAW

Vlak voor de start van het nieuwe seizoen heeft het Bussumse HCAW bekendgemaakt dat Eugene Hensen de nieuwe hoofdcoach van de runner up van de Lucky Day Honkbal Hoofdklasse van 2024 wordt.

Henson kwam als speler tussen 2002 en 2007 al uit voor HCAW en keert nu dus terug als hoofdcoach. Een rol die hij eerder al vervulde in de Hoofdklasse voor onder meer Storks en The Hawks. De oud-prof kan buigen op een grote schat aan ervaring als speler en coach.

De Curaçaoënaar kwam een seizoen uit in de organisatie van de Atlanta Braves en was als catcher en infielder jarenlang een van de vaste gezichten in de Hoofdklasse. Voor onder meer HCAW, Sparta/Feyenoord en Twins Oosterhout speelde hij in totaal 660 wedstrijden op het hoogste niveau.

HCAW

Nu keert hij dus terug op het oude nest bij HCAW, dat zich deze winter versterkte met lefties Rick Rizvic, Jasper Elfrink en Nelmerson Angela, infielders Jesse Aussems en Alex Madera, outfielder Marnix Ruben en slugger Arthur Bonevacia. De belangrijkste vertrekkers waren korte stop Bob van der Meer (Neptunus) en de al eerder gestopte Max Draijer.

Henson krijgt in Bussum dus te maken met een versterkte selectie, die naar verwachting dit seizoen in de strijd om de titel opnieuw de voornaamste uitdager is van Curaçao Neptunus.

Marketing manager van de KNBSB en Press Officer van Team Kingdom of the Netherlands

Advertentie Msports

Laatste honkbalnieuws

Laatste softbalnieuws

Meer in HB Hoofdklasse